Socialpædagogiske og uddannelsesrettetede unge projekter

Personale

Britta Schmidt

Forstander

Uddannet socialpædagog
Ansat i Ude-Bo i 1995
Forstander siden 2004

Tlf.: 22 72 05 94
Mail: britta@udebo.dk

Winni Bøgelund

Pædagog

Uddannet pædagog

Tlf.: 22 77 54 52
Mail: winni@udebo.dk

Søren R Johansen

Pædagog og stedfortræder

Uddannet pædagog

Tlf.: 20 24 20 61
Mail: soren@udebo.dk

Else Abel

Pædagog

Uddannet pædagog

Tlf.: 22 72 05 93
Mail: else@udebo.dk

Marianne Jensen

Pædagog

Uddannet pædagog

Tlf.: 51 72 24 45
Mail: marianne@udebo.dk

Anders Mikkelsen

​Pædagog

Uddannet Pædagog

Tlf.: 51 72 24 20
Mail: anders@udebo.dk

Timm Mau

Erhvervsguide

Uddannet pædagog

Tlf.: 20 22 05 94
Mail: timm@udebo.dk

Jørgen Dalgaard Kristensen

Erhvervsguide

Uddannet pædagog

Tlf.: 23 39 20 61
Mail: jorgen@udebo.dk

Bernard Faure

Idræts- og friluftsguide.

Uddannet pædagog

Tlf.:​ 24 20 82 24
Mail: bernard@udebo.dk

Hanne Springborg

HIT konsulent/ Erhvervsguide

Uddannet socialrådgiver

Tlf.: 51 72 24 46
Mail: hanne@udebo.dk

Lotte Christoffersen

Pædagog

Uddannet pædagog

Tlf.: 40 32 76 69
Mail: lotte@udebo.dk

 

Jannie Larsen

Pædagog - Pt. på barsen

Uddannet psykomotorisk terapeut

Tlf.: 22 72 05 92
Mail: jannie@udebo.dk

Karina Byskov Kristensen

Barselsvikar

Pædagog

Tlf.: 22 72 05 92
Mail: karina@udebo.dk

Jesper Denis Christiansen

Pædagogisk Servicemedarbejder

Uddannet maler og landmand.

Tlf.: 22 72 05 91
Mail: jesper@udebo.dk

Laila Jensen

Sekretær

Helle Nielsen

Sygeplejerske / servicemedarbejder

Uddannet sygeplejerske

Tlf.: 20 22 04 62

Malene Julie Kristensen

Kommunikationsmedarbejder

Uddannet kandidat i international virksomhedskommunikation

Tlf.: 21 78 55 92
Mail: malene@udebo.dk