PERSONALE

Britta Schmidt

Britta Schmidt

Forstander siden 2004

Tlf.  22 72 05 94
Mail: britta@udebo.dk

Anders Mikkelsen

Anders Mikkelsen

Pædagog

Tlf.  51 72 24 20
Mail: anders@udebo.dk

Bernard Faure

Bernard Faure

Pædagog Idræts- og friluftsguide

Tlf. ​ 24 20 82 24
Mail: bernard@udebo.dk

Karina B. Kristensen

Karina B. Kristensen

HIT konsulent - pædagog

Tlf.  22 72 05 92 Mail: karina@udebo.dk
Christina Rosdahl

Christina Rosdahl

Pædagog

Tlf.  51 72 24 45
Allan Ponti

Allan Ponti

IT ansvarlig

Tlf. 22 72 05 90
Winni Bøgelund

Winni Bøgelund

Pædagog

Tlf.  22 77 54 52
Mail: winni@udebo.dk

Jørgen D. Kristensen

Jørgen D. Kristensen

Pædagog

Tlf.  23 39 20 61
Mail: jorgen@udebo.dk

Laila Jensen

Laila Jensen

Sekretær

Tlf. 61 60 17 95
Else Abel

Else Abel

Pædagog

Tlf.  22 72 05 93
Mail: else@udebo.dk

Timm Mau

Timm Mau

Pædagog og Erhvervsguide

Tlf.  20 22 05 94  Mail: timm@udebo.dk
Sussie Degnebolig

Sussie Degnebolig

Husmor

Tlf. 40 32 76 69

Ude-Bo er et selvejende Socialpædagogisk
Ungdomsprojekt under foreningen Jysk
Børneforsorg/Fredehjem med egen bestyrelse og ledelse.
Se Ude-Bo's nyttige links 

KONTAKT INFORMATION

Fabrikvej 11A, 1.
8700 Horsens
Telefon: 75 60 14 02​

Forstander Britta Schmidt
Telefon: 22 72 05 94
E-mail: britta@udebo.dk