PERSONALE

Britta Schmidt

Britta Schmidt

Forstander siden 2004

Tlf.  22 72 05 94
Mail: britta@udebo.dk

Anders Mikkelsen

Anders Mikkelsen

Pædagog

Tlf.  51 72 24 20
Mail: anders@udebo.dk

Ditte Zinck

Pædagog

Tlf.  22 72 05 93  Mail: ditte@udebo.dk
Allan Ponti

Allan Ponti

IT ansvarlig

Tlf. 22 72 05 90
Christina Rosdahl

Christina Rosdahl

Pædagog

Tlf.  51 72 24 45
Karina B. Kristensen

Karina B. Kristensen

HIT konsulent - pædagog

Tlf.  22 72 05 92 Mail: karina@udebo.dk
Timm Mau

Timm Mau

Pædagog og Erhvervsguide

Tlf.  20 22 05 94  Mail: timm@udebo.dk
Nick Johannesen

Nick Johannesen

Servicemedarbejder

Tlf. 20 90 03 27
Winni Bøgelund

Winni Bøgelund

Pædagog

Tlf.  22 77 54 52
Mail: winni@udebo.dk

Jørgen D. Kristensen

Jørgen D. Kristensen

Pædagog

Tlf.  23 39 20 61
Mail: jorgen@udebo.dk

Bernard Faure

Bernard Faure

Pædagog Idræts- og friluftsguide

Tlf. ​ 24 20 82 24
Mail: bernard@udebo.dk

Søren Reiner Johansen

Søren Reiner Johansen

Pædagog

Tlf. ​ 22 72 05 91
Mail: soren@udebo.dk

Sussie Degnebolig

Sussie Degnebolig

Husmor

Tlf. 40 32 76 69
Laila Jensen

Laila Jensen

Sekretær

Tlf. 61 60 17 95

Ude-Bo er et selvejende Socialpædagogisk
Ungdomsprojekt under foreningen Jysk
Børneforsorg/Fredehjem med egen bestyrelse og ledelse.
Se Ude-Bo's nyttige links 

KONTAKT INFORMATION

Fabrikvej 11A, 1.
8700 Horsens

Telefon: 75 60 14 02​

CVR: 28053495

Forstander Britta Schmidt
Telefon: 22 72 05 94
E-mail: britta@udebo.dk